O E-SHOPE

Obchodná spoločnosť CONCEPT SK s.r.o., ako oficiálny importér značky MARSHALLTOWN na Slovensko, Vám prináša ručné náradie so 130 ročnou tradíciou. MARSHALLTOWN disponuje celou škálou murárskych hladítok najvyššej kvality s rôznorodým použitím, profesionálnym náradím na úpravu a spracovanie betónu, asfaltu a náradím pre suchú výstavbu. Každý profesionál si nájde pre seba to pravé náradie, nakoľko motto firmy MARSHALLTOWN znie: „Keď sa vyrobí lepší nástroj……. bude za tým MARSHALLTOWN”.

TOP PRODUKTY

EDI 13452 Hladítko, zlatá nerez, 508x127mm, DuraSoft rúčka, Xtralite upevnenie

86.90 s DPH (72.42 bez DPH)

MARSHALLTOWN Hladítko, zlatá nerez, 508x127mm, DuraSoft rúčka, Xtralite upevnenie, vyrobené z najkvalitnejšej tvrdenej ocele a navrhnuté tak, aby vám pomohlo dosiahnuť profesionálnu povrchovú úpravu pri všetkých prácach na fasáde alebo s betónom. Čepeľ je kalená, temperovaná a správne tvarovaná, hladítko je tiež vybavené odolným a ľahkým uchytením Xtralite® z hliníkovej zliatiny.

Použitie: fasáda, betón, omietky, lepidlo

EDI 28676 Čepeľ na stierku a omietku na sadrokartón ProSkim, plast, nerez, šírka 100cm

79.90 s DPH (66.58 bez DPH)

MARSHALLTOWN Čepeľ na stierku a omietku na sadrokartón ProSkim, plast, nerez, šírka 100cm. ProSkim ™ je preferovaný profesionálny nástroj pre sadrokartón na povrchovú úpravu s úrovňou 5. Jeho pohodlná, protišmyková, ergonomická plastová rukoväť je ľahká, ľahko sa drží a umožňuje správne ovládať vykreslenie omietky a dokonale hladkej zmesi cez škáry a ďalšie oblasti. Všetky čepele merajú 3mm a sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele (INOX), aby čepele poskytli správne množstvo ohybu pre hladký povrch a ľahké spracovanie. Na ochranu sú všetky čepele vybavené chráničom hrany, ktorý môžete použiť pri preprave a skladovaní.

Použitie: sadrokartón

VIDEO

EDI 13409 Hladítko, leštená nerez, 508x127mm, DuraSoft rúčka, Xtralite upevnenie

84.90 s DPH (70.75 bez DPH)

MARSHALLTOWN Hladítko, leštená nerez, 508x127mm, DuraSoft rúčka, Xtralite upevnenie, vyrobené z najkvalitnejšej tvrdenej ocele a navrhnuté tak, aby vám pomohlo dosiahnuť profesionálnu povrchovú úpravu pri všetkých prácach na fasáde alebo s betónom. Čepeľ je kalená, temperovaná a správne tvarovaná, hladítko je tiež vybavené odolným a ľahkým uchytením Xtralite® z hliníkovej zliatiny.

Použitie: fasáda, betón, omietky, lepidlo

EDI 13451 Hladítko, zlatá nerez, 457x127mm, DuraSoft rúčka, Xtralite upevnenie

81.90 s DPH (68.25 bez DPH)

MARSHALLTOWN Hladítko, zlatá nerez, 457x127mm, DuraSoft rúčka, Xtralite upevnenie, vyrobené z najkvalitnejšej tvrdenej ocele a navrhnuté tak, aby vám pomohlo dosiahnuť profesionálnu povrchovú úpravu pri všetkých prácach na fasáde alebo s betónom. Čepeľ je kalená, temperovaná a správne tvarovaná, hladítko je tiež vybavené odolným a ľahkým uchytením Xtralite® z hliníkovej zliatiny.

Použitie: fasáda, betón, omietky, lepidlo

EDI 15319 Hladítko na sadrokartón, nerezové, 305×114, drevená rúčka, vypuklá čepeľ

55.90 s DPH (46.58 bez DPH)

MARSHALLTOWN Hladítko na sadrokartón, nerezové, 305×114, drevená rúčka, vypuklá čepeľ, hladítko vybavené čepeľou s mierne konkávnym oblúkom, ktorý umožňuje ľahkú pružnú prácu s materiálom pre dokonale hladké škáry sadrokartónu a opravy. Flexibilná čepeľ je tvrdená, brúsená a leštená pre vyšší výkon a je z nehrdzavejúcej ocele.

Použitie: sadrokartón

EDI 27936 Hladítko PermaFlex, nerezové, oblé rohy, 279x110mm, DuraSoft rúčka

69.90 s DPH (58.25 bez DPH)

MARSHALLTOWN Hladítko PermaFlex, nerezové, oblé rohy, 279x110mm, DuraSoft rúčka, vyrobené z najkvalitnejšej nehrdzavejúcej oceli so zaoblenými rohmi, ktoré eliminujú vznik rýh, čiar čo umožňuje ľahšiu aplikáciu stierky, omietky, sadry a lepidla. Čepeľ hladítka PermaFlex je prilepená k vystužujúcej podložke a nitovaná pre lepšiu pevnosť a rovinu s ohlaďom na pružnosť. Vo všeobecnosti pružná čepeľ dopomáha tlmiť nárazy, čo v neposlednom rade ocení vaša ruka/rameno pri aplikácií materiálu na tvrdý podklad.

video
Použite: omietky, stierky, sádra, štuky

EDI 28238 Tácka na maltu, lepidlo a omietku, hliníková, 305x305mm, plastová rúčka, perforácia proti pohybu materiálu na doske

24.90 s DPH (20.75 bez DPH)

MARSHALLTOWN QLT tácka na maltu, lepidlo a omietku, hliníková, 305x305mm, plastová rúčka, oblé rohy, kruhová perforácia proti pohybu materiálu na tácke, pevné a ľahké náradie, vďaka ktorému si naberiete dostatočné množstvo materiálu na dlhšiu prácu a väčšiu plochu
Použitie: fasáda, murári, sadrokartón

EDI 14477 Hladítko gumové na sádrovú stierku , 457mm, DuraSoft rúčka, DuraSoft čepeľ, nastaviteľný uhol do 35°

34.90 s DPH (29.08 bez DPH)

MARSHALLTOWN Hladítko gumové na sádrovú stierku , 457mm, DuraSoft rúčka, DuraSoft čepeľ, hliníkový úchyt čepele s nastaviteľným uhlom sklonu do 35° , vďaka otvoru so závitom na konci DuraSoft rúčky je možné pevne nasadiť dlhú rukoväť so závitom, možnosť dokúpenia a výmeny samostatnej čepele

Použite: sadrokartón

EDI 14475 Hladítko gumové na sádrovú stierku , 305mm, DuraSoft rúčka, DuraSoft čepeľ, nastaviteľný uhol do 35°

29.90 s DPH (24.92 bez DPH)

MARSHALLTOWN Hladítko gumové na sádrovú stierku , 305mm, DuraSoft rúčka, DuraSoft čepeľ, hliníkový úchyt čepele s nastaviteľným uhlom sklonu do 35° , vďaka otvoru so závitom na konci DuraSoft rúčky je možné pevne nasadiť dlhú rukoväť so závitom, možnosť dokúpenia a výmeny samostatnej DuraSoft čepele

Použite: sadrokartón

KONTAKTNÉ ÚDAJE

CONCEPT SK s.r.o.
Kruhová 135, 059 71 Ľubica
IČO: 52931269
DIČ: 2121181711
IČ DPH: SK 2121181711
Tel: 0948 844 856
Email: info@marshalltown.sk

KONTAKTNÝ FORMULÁR

  O NAŠICH PRODUKTOCH

  Murárske náradie

  Potrebujete náradie pre murárske práce? My Vám môžeme pomôcť obstarať kvalitné murárske náradie. Náš sortiment ponúka špachtle, hladidlá, či stierky všetko od americkej značky Marshalltown. Murárske náradie budete používať pri stavbe domu, rekonštrukcii bytu alebo pri stavbe múru, či pri drobných opravách interiéru alebo exteriéru. Murárske náradie je vysoko odolné voči opotrebeniu a preto máte istotu, že kupujete kvalitný produkt. Vyberte si kvalitné náradie pre Váš stavebný projekt, na ktoré sa môžete spoľahnúť.

  Náradie pre remeselníkov

  Náradie pre remeselníkov si môžete vybrať z pestrého sortimentu nášho e-shopu. Ponúkame kvalitné náradie značky Marshalltown, ktoré prezentuje dobrý pomer kvality a ceny. Vieme Vám poradiť pri výbere profesionálneho náradia, pretože na prvom mieste je spolupráca so zákazníkom. Náradie pre remeselníkov Vám umožní realizovať stavbu domu alebo rekonštrukciu bytového jadra. Pri výbere profesionálneho náradia dbajte na kvalitu, pretože americké náradie Marshalltown je overené mnohoročnými skúsenosťami amerických remeselníkov.

  Náradie pre murárov

  E-shop Marshalltown vysoko kvalitné náradie pre murárov a remeselníkov. Bude Vám asistovať pri realizácii stavebného projektu. Váš tím sa môže spoľahnúť na náradie s nízkym opotrebením, čim sa stáva výnimočným produktom na trhu. Náradie pre murárov je súčasťou každého profesionála, ktorého živí výstavba domov, bytov, či rekonštrukcie alebo renovácie. Náradie Marshalltown Vám ponúka referenciu spokojnosti amerických remeselníkov, ktorí každý deň sa môžu spoľahnúť na svoje kvalitné náradie.

  Ručne náradie

  Každý domáci majster, by mal mať v dielni kvalitné náradie pre potreby rýchlej opravy. Náš e-shop ponúka široké spektrum ručného náradia pre Vašu potrebu remeselníka alebo domáceho kutila. Každý profesionálny majster potrebuje ručné náradie pre svoju prácu. Preto si môžete vybrať z pestrej ponuky kvalitného náradia pre profesionálov. Pri výbere ručného náradia je dôležitá bezpečnosť a kvalita. Naše produkty spĺňajú vysoké štandardy a požiadavky, ktoré radia produkty Marshalltown medzi jednotku na trhu v oblasti náradia pre murárov, remeselníkov, či domácich kutilov. Pri výbere sortimentu poskytujeme profesionálne poradenstvo pre zákazníkov.

  Hobby náradie

  Súčasťou dielne kutilov je ručné náradie pre remeselníkov. Hobby náradie je vynikajúcim darčekom pre majstrov, ktorých koníčkom sú opravy a renovácie, či zveľaďovanie vlastného bývania. Spoľahnite sa na kvalitné náradie, ktoré Vám vydrží omnoho dlhšie ako náradie od klasických značiek. Hooby náradie Vám ponúka príležitosť tvoriť, renovovať, majstrovať, proste pracovať na novom projekte, čo prispieva ku zvyšovaniu Vašej odbornosti a zručnosti v remesle. Z nášho sortimentu e-shopu si môžete vybrať profesionálne náradie pre remeselníkov, či pre domácich kutilov. V prípade nejasnosti ohľadom produktoch Marshalltown Vám poskytneme odborné poradenstvo.