Zobrazených 1–16 z 124 výsledkov

EDI 10011 Hladítko na betón Bull Float, magnéziove, úplne zaoblené konce, 1219x203mm, set BFKIT 15 s držiakom, rukoväťou a taškou

453.90 s DPH (378.25 bez DPH)

MARSHALLTOWN Hladítko na betón Bull Float, magnéziove, úplne zaoblené konce, 1219x203mm, set BFKIT 15 s držiakom, rukoväťou a taškou, doska hladítka je vyrobená z extrudovanej horčíkovej zliatiny, držiak hladítka ROCK-IT, 4 osemhranné vystužené hliníkové rukoväte dĺžky 1829mm s priemerom 44mm a so systémom uchytenia Push Button , nylónová, nepremokavá taška. Set pre profesionálov
Použitie: betón

EDI 10343 Ručné dusadlo, liatinové, 254x254mm, oceľová rúčka s gumenou rukoväťou dĺžka 1219mm

90.90 s DPH (75.75 bez DPH)

MARSHALLTOWN Ručné dusadlo, liatinové, 254x254mm, oceľová rúčka s gumenou rukoväťou dĺžka 1219mm, na zhutnenie ťažko dostupných plôch, v rohoch alebo schodov, liatinová základňa, je možné použiť na utlačenie betónu v rohoch a na malých neprístupných plochách, alebo na pretlačenie formy na dekoratívny, tlačený, pečiatkovaný betón

Použite: betón, tlačený betón, dekoratívny betón, pečiatkovaný betón

EDI 10847 Organizér náradia Super Bucket, nylónový, nepremokavý, určený pre 20l vedro

21.90 s DPH (18.25 bez DPH)

MARSHALLTOWN Organizér náradia Super Bucket, nylónový, nepremokavý, určený pre 20l vedro, premení bežné vedro na štýlový organizér. Takzvané oblečené vedro ponúka 33 vonkajších vreciek, zakryté vrecko so zapínaním na suchý zips, 14 vnútorných vreciek a pútko na kladivo. Táto násada vám ponúka spôsob, ako usporiadať a prepravovať náradie. (neobsahuje vedro)
Použitie: ručné náradie

EDI 12140 Hladítko Silo, nerezové, oblé rohy R 13mm, 356x102mm, DuraSoft rúčka

55.90 s DPH (46.58 bez DPH)

MARSHALLTOWN Hladítko Silo, nerezové, oblé rohy R 13mm, 356x102mm, DuraSoft rúčka, rádius zaoblenia rohov 13mm, hladítko určené na dokončovanie síl, bazénov a na všetky projekty s oblými alebo inak zakrivenými plochami. Svojim tvarom s oblými rohmi v kombinácii s prácou na oblých plochách znižuje vznik rýh a drážok, alebo tzv. písania po ploche
Použite: betón, fasáda

EDI 12153 Hladítko Silo, nerezové, oblé rohy R 13mm, 406x102mm, DuraSoft rúčka